Hlavní stránka ›› O nás

O nás

Profil firmy Jiří Viktorin - VIKTORIN Computers

Firma Jiří Viktorin - VIKTORIN Computers byla založena v roce 1993. Od té doby firma postupně roste a rozšiřuje se nabídka našich služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT).

Hlavní činností je kompletní dodávka a správa IT infrastruktury pro malé a střední firmy.

Pro naše zákazníky zajišťujeme jak dodávku hardware a software (PC, notebooky, servery, tisková řešení, periferie, sítě, zálohování atd.), zajištění spotřebního materiálu, tak i servis těchto zařízení a po skončení jejich životnosti ekologickou likvidaci. Podrobnější informace o nejdůležitějších námi dodávaných značkách naleznete v sekci výpočetní a digitální technika.

Rozsah našich služeb závisí na formě spolupráce, kterou zvolí zákazník. Jsme připraveni zajistit kompletní správu IT v menších a středních firmách, kterým se vlastní správce IT nevyplatí, tak spolupracovat se správcem IT ve větších firmách.

Našim zákazníkům jsme připraveni navrhnout řešení jejich potřeb v oblasti ICT tak, aby co nejlépe vyhovovala jejich požadavkům na funkčnost, cenu, provozní náklady, servis a možnosti rozšiřování. Toto poradenství se týká všech oblastí našich služeb. Pro naše zákazníky zajišťujeme také specializované služby v oblasti IT, jako například IT vybavení výstavních expozic, pronájmy zařízení a podobně.

Naše nejvýznamnější zákazníky naleznete v sekci reference.

Naší filozofií není dodávat „nejlevnější“ produkty, ale na základě našich dlouhodobých zkušeností produkty, jejichž celkové náklady na vlastnictví, kvalita, životnost a servisní podmínky nejlépe odpovídají potřebám a rozpočtu zákazníka, ať se jedná o domácnost nebo firmu s jedním PC, nebo větší společnost s desítkami PC a servery.

Věříme, že ve vztahu zákazníka a firmy spravující jeho IT prostředky je s ohledem na stále rostoucí důležitost a nezastupitelnost IT, hodnotu dat a rovněž rostoucí bezpečnostní hrozby velmi důležitá důvěra a spolehlivost.

Naši pracovníci se neustále vzdělávají, abychom byly schopni nabízet nejnovější technologie. Jsme držitelé celé řady autorizací a certifikací od našich předních dodavatelů.

Velmi důležitou součástí námi poskytovaných služeb je webdesign (návrh a programování webových prezentací) a vývoj webových aplikací. Samozřejmě zajišťujeme i registraci domén a kvalitní hostování těchto služeb na kvalitních, dlouhodobě spolehlivých serverech. I v této oblasti jsme schopni zákazníkovi nabídnout jak kompletní servis, tak i částečnou dodávku, pokud má zákazník například svého vlastního dodavatele grafiky.

Provozovnu firmy a veškeré kontaktní údaje naleznete v sekci kontakty.

Na uvedené adrese provozovny zajišťujeme také prodej a servis výpočetní a digitální techniky (počítače, notebooky, monitory, tiskárny, digitální fotoaparáty, kamery, mobilní telefony, síťové prvky), spotřebního materiálu, spotřební elektroniky, doplňků atd.

Firma Jiří Viktorin - VIKTORIN Computers v rámci svých možností dlouhodobě sponzoruje různé veřejně prospěšné aktivity. Jejich přehled naleznete v sekci sponzoring.

Dnes je středa
26. září 2018

a svátek má
Andrea