Hlavní stránka ›› Počítačové sítě

Počítačové sítě

Naše služby v oblasti počítačových sítí jsou orientovány především na malé a střední firmy, ale i na soukromé osoby a domácnosti. Navrhujeme a realizujeme metalické i bezdrátové počítačové sítě a zajistíme jejich odbornou správu.

Ke každému požadavku klienta přistupujeme individuálně, takže najdeme vždy nejlepší řešení jak pro domácí síť s několika počítači připojenými k internetu, tak i pro rozsáhlé počítačové sítě s mnoha počítači a další výpočetní technikou, či dokonce pro propojení několika poboček. Při realizaci každého projektu vycházíme z budoucího využití každé počítačové sítě. Klademe důraz na to, aby nová síť splňovala nejen veškeré současné požadavky zákazníka na kapacitu a rychlost sítě, ale také na to, aby síť byla připravena na případné budoucí rozšiřování.

Rozsah našich služeb uspokojí jak zákazníky, kteří uvažuji o vybudování nové sítě, rozšíření stávající, tak i zákazníky, kteří mají problém se svou stávající sítí a potřebují kvalitní posouzení současného stavu, nalézt příčinu problémů a navrhnout změny v topologii, technologii, zabezpečení nebo dalšílm rozvoji.

Naše nabídka pokrývá zpracování návrhu počítačové sítě, realizaci samotných datových rozvodů, zapojení aktivních síťových prvků, instalaci a konfiguraci datových, aplikačních, poštovních a webových serverů na platformě Windows nebo Linux, implementaci bezpečnostních prvků, vytvoření bezpečného vzdáleného přístupu k síti, navržení a realizaci automatické zálohování dat. Můžeme zajistit také dodávky veškerých hardwarových součástí (routerů, switchů, počítačů, serverů, tiskáren, datových ulozišť, diskových polí, ...) a potřebného softwaru (serverové i klientské operační systémy, antivirové programy, kancelářské programy, ...).

Velmi často provádíme zákazníkům i dílčí návrhy týkající se modernizace již existující počítačové sítě. Nejprve vždy zhodnotíme aktuální stav a navrhneme optimální řešení pro spolehlivý provoz.

Předáním hotové nové nebo modernizované sítě nabídka našich služeb v této oblasti nekončí. Jsme připraveni zajistit pro zákazníka také kompletní správu počítačové sítě a její další rozvoj s důrazem na to, aby síť byla spolehlivá a maximálně bezpečná.

Dnes je středa
26. září 2018

a svátek má
Andrea