Hlavní stránka ›› Registrace domén

Registrace domén

Doména je internetová adresa, pomocí které nejen zákazaníci najdou informace o  firmě, výrobcích a službách na internetu, ale je základem i pro adresaci e-mailových adres. V současné době je již téměř nezbytné, aby každá firma měla svou vlastní doménu pro webové stránky.

Nabízíme registraci nejen národní domény „.cz“, ale zákazník si může vybrat i z několika desítek dalších národních domén států celého světa nebo domén generických (např. .com, .net, .org, .info, .biz, .us, .eu).

Nabízíme komplexní a spolehlivé služby spojené s registrací a vedením domén. V rámci doménových služeb zajistíme registraci domény u jednotlivých správců, vedení DNS záznamů, pravidelné obnovování domény nebo převod domény pod naši správu od jiného registrátora nebo technického správce. Samozřejmostí našich služeb je odborné poradenství.

Pokud nám svěříte registraci a vedení domény, garantujeme bezproblémový provoz a postaráme se o včasné úhrady veškerých poplatků jednotlivým registrátorum. Díky naší odborné správě ušetříte čas a nebudete mít se správou domén žádné starosti.

Dnes je středa
26. září 2018

a svátek má
Andrea