Hlavní stránka ›› Servis výpočetní techniky

Servis výpočetní techniky

Prodejem nového počítače, notebooku, tiskárny, digitálního fotoaparátu, či jiné výpočetní nebo digitální techniky naše práce pro zákazníky nekončí. Aby mohl zákazník své zařízení spokojeně používat pro svou práci nebo zábavu, jsme připraveni řešit jakékoliv problémy, které se během používání vyskytnou.

Nabízíme záruční a pozáruční servis notebooků, počítačů, tiskáren a veškeré další výpočetní a digitální techniky. Pozáruční servis poskytujeme i na zařízení, která nebyla přímo zakoupena u nás. Provedeme diagnostiku hardwarové závady a její opravu. Pokud není oprava z jakéhokoliv důvodu možná přímo u nás, zajistíme na přání zákazníka převoz a opravu zařízení v autorizovaném servisu výrobce.

Ne vždy musí být problém spojen se závadou hardwaru, proto mezi naše komplexní servistní služby patří také softwarový servis. Provedeme kontrolu, údržbu a optimalizaci systému, instalaci operačního systému, instalaci nebo upgrade softwaru na nejnovější verzi a další. V případě havárie pevného disku nebo systému se pokusíme o záchranu nebo obnovu dat.

Velmi rozšířenou hrozbou, která může ohrozit spolehlivost zařízení, je celá řada škodlivého softwaru (viry, trojské koně, spyware, maleware, ...), který se nejčastěji šíří prostřednictvím webových stránek, e-mailové pošty nebo přenosných médií. Zavirování počítač může mít za následek celou řadu problémů - pomalý chod, zamrzávání systému, samovolné náhlé restartování, nefunkčnost některých aplikací nebo připojení k internetu, vyskakování nechtěných oken s reklamou a v krajním případě dokonce pád systému nebo ztrátu dat. Tyto hrozby si uvědomujeme a v rámci servisních služeb provádíme odvirování a odstranění škodlivého softwaru. Vždy volíme takový postup, při kterém je naší prioritou zachování veškerých dat. Rádi také doporučíme, jak zavirování předcházet a navrhneme vhodnou ochranu.

V případě, že zařízení je sice v pořádu, ale zákazníkovi již nevyhovuje svým výkonem, tak i zde můžeme nabídnout své služby. Navrheneme a realizujeme takový upgrade stávajícího zařízení, aby se maximálně zvýšil jeho výkon v rámci jeho hardwarových možností.

Naše servisní služby poskytujeme firemním i soukromým zákazníkům. Většinu závad řešíme v našem servisu na adrese provozovny. Pokud zákazník nemůže zařízení dopravit do servisu sám, zajistíme odvoz. U některých typů závad je možné sjednat návštěvu technika přímo u zákazníka doma nebo v sídle jeho firmy.

Dnes je středa
26. září 2018

a svátek má
Andrea