Hlavní stránka ›› Spotřební materiál

Spotřební materiál

Jen kvalitní spotřební materiál poskytuje výbornou kvalitu tisku a maximální provozní spolehlivost. Proto je nezbytné ke spokojenému využívání Vaší tiskárny, kopírky, faxu nebo multifunkčního zařízení zajistit pravidelnou dodávku kvalitního spotřebního materiálu.

Součástí naší nabídky je široký sortiment kvalitního originálního i alternativního spotřebního materiálu pro všechny běžné typy tiskáren, kopírek, faxů a multifunkčních zařízení. V naší nabídce naleznete spotřební materiál pro tiskárny, kopírky i faxy všech předních světových výrobců - Hewlett Packard, Brother, Canon, EPSON, Lexmark, Minolta, OKI, Samsung a další.

V našem sortimentu naleznete zejména:

  • laserové tonery,
  • inkoustové cartridge,
  • pásky pro jehličkové tiskárny,

Díky našemu širokému okruhu dodavatelů spotřebního materiálu jsme schopni pružně reagovat na požadavky všech našich zákazníků a dodat téměř jakýkoliv toner nebo jakoukoliv cartridge a to ve velmi krátkém čase.

Zakoupené zboží je možné vyzvednout osobně na adrese naší provozovny, kde je pro všechny zákazníky k dispozici parkovací plocha přímo u firmy (bezproblémový náklad zboží) nebo po dohodě zajistíme jeho dopravu prostřednictvím vlastních zaměstnanců nebo prostřednictvím některé zásilkové společnosti.

Dnes je středa
26. září 2018

a svátek má
Andrea