Hlavní stránka ›› Webhosting

Webhosting

Nabízíme také kvalitní a především dlouhodobě spolehlivý webhosting včetně emailových služeb, registrace domény a služeb DNS v různých variantách dle potřeb zákazníka. Webhosting zajišťujeme nejen pro umístění námi vytvořených webů, ale i pro webové stránky dodané zákazníkem. Jsme schopni také navrhnout a následně realizovat postup migrace webu a mailových služeb ze stávajícího hostingu na nový a to s důrazem na minimalizaci nedostupnosti těchto služeb.

Servery jsou umístěné v klimatizovaných datových centrech s kvalitní konektivitou a záložními zdroji napájení. Technická podpora a dohled je k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Hostování webových aplikací na serverech v profesionálních datových centrech je nutností pro všechny zákazníky, kteří to se svou webovou prezentací myslí vážně. Provoz webu na vlastní konektivitě je z hlediska nákladů, ale i náročnosti na správu, pro většinu malých a středních firem nemyslitelný.

Hostované emailové služby jsou vhodné především pro malé a středně velké společnosti, u větších společností je třeba zvážit, zda není vhodnější provoz vlastního serveru. Předností našich hostovaných emailových služeb je především spolehlivost, antivirová ochrana, velmi účinný antispam, webové rozhraní a technická podpora 24 hodin denně.

Velkým společnostem nebo zákazníkům, kterým nevyhovuje žádný z námi nabízených hostingových programů, můžeme nabídnout individuální webhosting na míru nebo služby virtuálního serveru, který nabízí výhody pronajatého serveru za výrazně nižší cenu.

Základní hostingové programy

Název programuProgram podporujeProstorE-mailyCena
ParkováníMiniWeb, DNS, parkovací stránky--ZDARMA
E-mailPOP3, IMAP, SMTP, WebMail1 GB1035 Kč
E-mail ProPOP3, IMAP, SMTP, WebMail20 GB99984 Kč
Start LinuxPHP5, HTML, POP3, IMAP, SMTP, WebMail8 GB100145 Kč
Start WindowsHTML, Front Page 2002, POP3, IMAP, SMTP, WebMail8 GB100145 Kč
Linux PHP5PHP5, MySQL/Postgre, HTML, POP3, IMAP, SMTP, WebMail27 GB999od 247 Kč
Linux PHP5_CGIPHP5, MySQL/Postgre, HTML, POP3, IMAP, SMTP, WebMail27 GB999od 298 Kč
dotNET 2008IIS7, ASP.NET, MSSQL, HTML, POP3, IMAP, SMTP, WebMail27 GB999od 298 Kč
Profi LinuxPHP5, MySQL/Postgre, HTML, POP3, IMAP, SMTP, WebMail70 GB999od 756 Kč
Profi WindowsIIS6, ASP, ASP.NET, MSSQL, HTML, POP3, IMAP, SMTP, WebMail70 GB999od 756 Kč

Ceny programů jsou pouze orientační a jsou uvedeny za měsíc a bez DPH. Pro konkrétní nabídku nás, prosím, kontaktujte. Možnosti modifikace jednotlivých parametrů Vám sdělí náš obchodník. Každému zákazníkovi vybereme a naceníme takový webhosting, který bude nejvíce vyhovovat jeho požadavkům.

Dnes je středa
26. září 2018

a svátek má
Andrea