Hlavní stránka ›› Moderní webové stránky pro města a obce

Moderní webové stránky pro města a obce

Firma Jiří Viktorin – VIKTORIN Computers nabízí městům a obcím profesionální řešení webových stránek a dalších souvisejících služeb.

Naše nabídka

 • Webové (WWW) stránky města/obce. Vytvoříme pro Vaše město nebo Vaši obec profesionálně zpracované moderní webové stránky, které budou splňovat všechny nejen legislativní požadavky.
 • Redakční systém pro snadnou správu a aktualizaci WWW stránek. Součástí námi dodávaných řešení je náš redakční systém, který umožňuje snadnou a rychlou správu stránek kdykoliv přímo pracovníkem Vašeho města nebo obce.
 • Registrace a správa domény. Zajistíme komplexní a spolehlivé služby spojené s registrací a vedením domén.
 • Kvalitní webhosting. Pro umístění Vašich nových webových stránek zajistíme kvalitní a především dlouhodobě spolehlivý webhosting na našich serverech.
 • Spolehlivé e-mailové služby. Součástí naší nabídky jsou také hostované e-mailové služby.
 • Další služby. Poskytujeme celou řadu činností, které souvisí jak se samotnou tvorbou nových webových stránek a s jejich uvedením do provozu, tak i s jejich následným provozem. Nabízíme zaškolení pracovníka (pracovníků) obce pro práci s redakčním systémem, rozsáhlou odbornou konzultační činnost a poradenství, poskytování telefonické nebo e-mailové technické podpory, pomoc při aktualizacích, poskytujeme dozor nad provozem webových stránek, pravidelně zálohujeme data a garantujeme rychlé odstranění případných potíží. Některé tyto služby poskytujeme našim zákazníkům dokonce zcela zdarma.

Hlavní přednosti našeho řešení

 • Používáme svůj vlastní redakční systém. Používáme redakční systém, který jsme celý vytvořili sami. Proto vám vždy dodáme pouze ty moduly, které opravdu potřebujete. Systém je tak pro vás velmi přehledný a práce je s ním rychlá a jednoduchá, protože nedisponuje žádnými zbytečnými funkcemi. Současně pro nás není problém upravit jakoukoliv funkci dle Vašeho přání nebo tento systém rozšířit o další speciální funkce, které potřebujete právě Vy. Díky tomu jsme kromě standardních modulů připraveni vyhovět i Vašim nejnáročnějším požadavkům.
 • Náš redakční systém šetří Váš čas i peníze. V našem redakčním systému klademe důraz na maximální jednoduchost a přehlednost. Práci v něm tak zvládne po krátkém zaškolení každý, kdo má alespoň základní znalost práce s počítačem. Pomocí našeho redakčního systému je možné editovat téměř všechny části webu. S naším řešením nejste při aktualizacích jakkoliv závislí na dodavateli webových stránek a aktualizace se tak stávají snadnější a rychlejší. Díky naši kvalitní technické podpoře Vám však budeme kdykoliv na blízku, pokud se při aktualizaci náhodou ocitnete v nesnázích. V rámci systému může existovat více uživatelů s rozdílnými přístupovými právy. Každému uživateli je tak možné zpřístupnit pouze ty moduly, jejichž správu má skutečně na starosti.
 • Nezávislost na počítači nebo kanceláři. S naším redakčním systémem nejste při aktualizacích závislí na Vašem počítači nebo práci ve své kanceláři. Náš redakční systém spustíte na kterémkoliv počítači s libovolným internetovým prohlížečem (např. Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, …), který je připojen k internetu.
 • Webové stránky šité opravdu na míru. Webové stránky považujeme za jedinečný a osobitý projev každého města nebo obce. Nenabízíme proto žádná předpřipravená řešení, ale ke každému projektu přistupujeme zcela individuálně. Vše začíná již u grafického návrhu. U nás nenaleznete žádnou nabídku univerzálních šablon, ale u každého nového grafického návrhu bude grafik v úzké spolupráci s Vámi vytvářet takový návrh, který maximálně vyslyší Vaše požadavky a vyjádří to, co je typické pro Vaše město nebo obec.
 • Vysoká kvalita technického zpracování. Pro tvorbu webových stránek využíváme nejmodernější webové technologie (PHP5, MySQL, JavaScript, Ajax, …). Klademe důraz na optimalizaci pro vyhledávače (SEO – Search Engine Optimization) a kritéria přístupnosti. Tomuto je přizpůsoben i náš redakční systém. Za naprostou samozřejmost považujeme podle všech standardů validní kód. Díky tomu je zajištěno, že se důležité části Vašich stránek budou správně zobrazovat ve většině internetových prohlížečů. Redakční systém také automaticky generuje čitelné URL adresy (SEF – Search Engine Friendly) pro dosáhnutí maximální optimalizace pro vyhledávače jako je např. Google nebo Seznam. Tyto čitelné URL je možné jednoduchým způsobem v redakčním systému upravit a nastavit.
 • Vynikající poměr KVALITA/CENA. Díky našemu jedinečnému řešení získáte opravdu profesionální řešení za velmi příznivou cenu.
 • Vy chcete stránky, zbytek zajistíme my. Pokud budete chtít, nové stránky u nás získáte jako opravdu komplexní službu. Zajistíme vše od prvotního grafického návrhu přes nakódování samotného webu až po zajištění a správu domény a webhostingu. Za samozřejmost považujeme přenos dat z původní webové prezentace. A to vše bez toho, abychom Vás zbytečně zatěžovali technickými záležitostmi.
 • E-mail bez kompromisů. Součástí naší nabídky jsou také e-mailové služby. Jejich předností je především spolehlivost, antivirová ochrana, velmi účinný antispam, webové rozhraní a technická podpora 24 hodin denně.
 • Jsme Vám kdykoliv na blízku. Předáním nových webových stránek to pro nás zdaleka nekončí. Svým zákazníkům poskytujeme perfektní technickou podporu. Když se ocitnete v nesnázích, můžete nám poslat e-mail nebo zatelefonovat. Pokud si klient na nějakou aktualizaci netroufne nebo nemá čas stránky aktualizovat, jsme připraveni mu i v tomto případě navrhnout řešení, kdy se o tyto aktualizace postaráme. Jsme připraveni zajistit jak jednorázovou aktualizaci webu, tak i kompletní správu a další rozvoj webové prezentace. Stejně tak není problém kdykoliv v budoucnu stránky rozšířit o nové části dle Vašich nových požadavků.
 • Bezpečnost a spolehlivost na prvním místě. Při tvorbě našeho redakčního systému dbáme na jeho stabilitu, spolehlivost a bezpečnost. Servery jsou umístěné v klimatizovaných datových centrech s kvalitním připojením k síti internet a záložními zdroji napájení. Technická podpora a dohled je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Praktický příklad našeho řešení

V září 2011 jsme realizovali nové webové stránky pro Obec Bulhary na Břeclavsku (www.bulhary.cz).

Na těchto stránkách byly implementovány následující funkce a moduly:

Webové stránky pro města a obce - Bulhary

 • menu,
 • články, které je možné snadno doplnit o obrázky nebo připojit fotogalerii, soubory ke stažení nebo související odkazy,
 • aktuality, které je možné snadno doplnit o obrázky nebo připojit fotogalerii, soubory ke stažení nebo související odkazy,
 • fotogalerie,
 • hlášení obecního rozhlasu,
 • kalendář akcí,
 • úřední deska členěná do kategorií,
 • bannery,
 • fulltextové vyhledávání,
 • mapa stránek,
 • RSS kanály,
 • a další.

Všechny výše uvedené části webu je možné uživatelsky spravovat prostřednictvím dodaného redakčního systému.

Webové stránky pro města a obce
Webové stránky pro města a obce

Kontakty

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Rádi nejen zodpovíme Vaše případné dotazy telefonicky nebo e-mailem, ale pokud budete chtít, tak za Vámi můžeme přijet. Celé naše řešení Vám podrobně převedeme, pokusíme se odpovědět na všechny Vaše dotazy a popřípadě na základě Vašich konkrétních potřeb navrhneme nejvhodnější řešení šité na míru právě pro Vás. Věnovat Vám budeme tolik času, kolik budete chtít a kolik bude potřeba. Tuto konzultaci Vám samozřejmě poskytneme zcela zdarma a bez jakýchkoliv dalších závazků. Těšíme se na setkání s Vámi!

Dnes je středa
26. září 2018

a svátek má
Andrea