Hlavní stránka ›› Zakázkový software

Zakázkový software

Zakázkové aplikace jsou určeny zejména zákazníkům, kteří požadují specifické vlastnosti software, které nenabízí v dané podobě žádný komerční produkt.

Na základě Vaší poptávky můžeme navrhnout a naprogramovat softwarové řešení „ušité na míru“ přesně Vašim požadavkům a potřebám. Zaměřeujeme se zejména na vývoj desktopových aplikací pro operační systém Windows. Pro vývoj používáme vývojové prostředí Micrsoft Visual Studio a programovací jazyk C#. Všechny aplikace programujeme s důrazem na spolehlivost a snadné ovládání.

Naším zákazníkům poskytujeme kompletní služby od prvotní konzultace přes analýzu, návrh řešení a samotný vývoj, až po instalaci a nasazení nové aplikace u zákazníka. Zajistíme také zaškolení obsluhy a poskytneme uživatelům profesionální technickou podporu.

Vybrané reference

CBR Test

Aplikační rozhraní pro automatické provádění a vyhodnocování standardních a cyklických CBR zkoušek dimenzačních parametrů vozovek. Aplikace představuje softwarovou část komplexního elektronického řešení vyvinutého firmou VIKTORIN Computers pro počítačové ovládání a řízení zkoušek CBR.

Zákazník:
GEOSTAR, spol. s r. o., Brno – Slatina (inženýrsko-geologický průzkum pro stavby, poradenství v geotechnických oborech)
Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně

Rok realizace: 2012

CBR TestCBR TestCBR Test

Konvertor vzorků pro AfiFarm

Aplikace slouží k převedení CSV souboru s laboratorními hodnotami vzorků do tabulátorem odděleného TXT souboru ve formátu, který je možné následně importovat do aplikace AfiFarm.

Zákazník:
FULLWOOD – CS, s. r. o., Troubsko (dojicí a chladicí technologie)

Rok realizace: 2012

Konvertor vzorků pro AfiFarm

DEP Import vzorků pro Crystal (ImportSamplesDEP)

Doplněk pro aplikaci Crystal (produkt pro komplexní řízení stáda), který slouží k importu laboratorních hodnot vzorků mléka ze souboru CSV do databáze programu Crystal.

Doplněk byl certifikován firmou Fusion Electronics B. V., Holandsko.

Zákazník:
FULLWOOD – CS, s. r. o., Troubsko (dojicí a chladicí technologie)

Rok realizace: 2011

DEP Import vzorků pro Crystal (ImportSamplesDEP)
Dnes je středa
26. září 2018

a svátek má
Andrea