Obchod

Díky dlouholetým zkušenostem disponujeme dobrou znalostí IT trhu.

Naše obchodní aktivity zahrnují jak běžné dodávky IT a ICT od autorizovaných distributorů, to znamená například dodávky počítačů, serverů, tiskáren, mobilních telefonů a zařízení, tiskových řešení, spotřebního materiálu pro tiskárny, cloudové služby Microsoft Office 365 a Microsoft Azure, licence software Microsoft, AutoDesk, Adobe, ESET, Acronis a dalších předních výrobců software, virtuální servery, příslušenství, kabeláž, kamerové systémy, síťové a WIFI komponenty apod., tak také specializované dodávky různých zařízení a komponent, které jinak nejsou na českém trhu běžně dostupné.

Jsme tak zákazníkovi schopni dodat např. náhradní díl na 20 let staré PLC, software od výrobce, který nemá zastoupení na českém trhu, specializované náhradní díly, vývojové kity předních výrobců, atypické komunikační kabely, které mají na lokálním trhu špatnou dostupnost atd.

Případně zákazníkovi řešíme problém, kdy jeho obchodní oddělení sice je schopno požadovaný např. vývojový kit nalézt, ale není schopno domluvit a zajistit jeho zakoupení.

Při těchto obchodních aktivitách využíváme naši dlouholetou znalost trhu a technické problematiky a také nadstandardní vztahy s dodavateli, znalost zahraničních dodavatelů nestandardních a průmyslových komponentů.

Naši partneři

Spolupracujeme s vedoucími společnostmi IT a ICT.

Kontaktujte nás
VIKTORIN Computers

Adresa provozovny:

VIKTORIN Computers
Brněnská 577
691 76 Šitbořice

Kancelář dveře č. 137 a 136
Areál společnosti
PRAMOS a.s.

Obchodní oddělení:

+420 602 717 769
obchod@viktorin.cz

Servis a reklamace:

+420 702 180 520
servis@viktorin.cz

Fakturační adresa:

Jiří Viktorin
Družstevní 487
691 76 Šitbořice

IČO: 45626871

ŽL č. j. MŽÚ/446/94/F