Správa IT

Správou IT technologií se zabýváme od založení firmy v roce 1993.

V současné době jsme schopni vyhovět požadavkům na správu a dodávky IT jak v pro nás klíčovém sektoru SMB (malé a střední firmy) a SOHO (profesionálové s malou kanceláří jako například advokáti, lékaři, grafici, OSVČ řemeslníci, restaurace), ale také velkých firem a organizací státní správy, kde obvykle spolupracujeme s interním IT oddělením zákazníka.

V SMB a SOHO segmentu je nejobvyklejší model spolupráce kompletní správa IT zákazníka naší společností. To znamená, že zákazníkovi dokážeme zanalyzovat stav jeho IT a navrhnout optimální a efektivní řešení IT s ohledem na jeho potřeby a rozpočet. Klíčový důraz je přitom kladen na bezpečnost zákazníkových dat, zálohování a rychlost případné obnovy.

Zvláště cloudová řešení mají pro menší firmy velkou výhodu v tom, že je možné dosáhnout robustního, bezpečného a spolehlivého IT prostředí, které umožní přístup k datům prakticky odkudkoliv, bez počátečních investic a s nízkými celkovými náklady na vlastnictví. Cloud samozřejmě nemusí být jediné vhodné řešení, vždy je třeba zvážit konkrétní požadavky zákazníka a cenové a technické aspekty možných řešení.

V případě spolupráce s IT odděleními velkých společností obvykle v rámci dlouhodobé spolupráce pomáháme těmto pracovníkům díky naší dlouholeté podrobné znalosti trhu, technickým a obchodním znalostem v jednotlivých oblastech, a autorizovanému partnerství s předními výrobci a distributory optimalizovat nákupy IT, ICT a softwarových a cloudových řešení, případně se účastníme konkrétních výběrových řízení a projektů.

Zákazníka rozhodně nenutíme do nějaké výhradní spolupráce, jsme schopni spolupracovat na řešení situace v dílčích IT oblastech, které zákazník nemá dobře pokryté. Například častý scénář v případě velkých firem je to, že správu serverů má na starosti interní IT oddělení, zatímco my řešíme dodávky koncových zařízení, servis, licence atd. Rozhodně ale dáváme přednost dlouhodobé spolupráci a budování důvěry před jednorázovými zakázkami.

Hlavním regionem působnosti je pro nás Brněnsko a Břeclavsko, ale stálé zákazníky a různé projekty máme po celé České republice a příležitostně v rámci těchto projektů působíme také v několika dalších zemích.

Naši zákazníci

Naší snahou je spokojený zákazník a dlouhodobá spolupráce.
Zde uvádíme některé z našich klíčových zákazníků.

Kontaktujte nás
VIKTORIN Computers

Adresa provozovny:

VIKTORIN Computers
Brněnská 577
691 76 Šitbořice

Kancelář dveře č. 137 a 136
Areál společnosti
PRAMOS a.s.

Obchodní oddělení:

+420 602 717 769
obchod@viktorin.cz

Servis a reklamace:

+420 702 180 520
servis@viktorin.cz

Fakturační adresa:

Jiří Viktorin
Družstevní 487
691 76 Šitbořice

IČO: 45626871

ŽL č. j. MŽÚ/446/94/F